M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Kontrolór, ZORAĎOVAČ VÝROBNEJ LINKY

Náplň práce
Zoraďovač výrobnej linky, zarob od 7€-12€/hod.

Miesto práce
Trnava

Druh pracovného pomeru
živnosť

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nadstavovanie, zoraďovanie a udržiavanie výrobných zariadení v chode podľa predpísaných parametrov.
- Priebežná kontrola kvality produktu vizuálne a pomocou meracích prístrojov podľa príslušného technického výkresu.
- Sledovanie technického stavu stojov a kontrola funkčnosti bezpečnostných zariadení. - Zodpovednosť za očistenie a správne uskladnenie formálnych dielov.
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických, BOZP a PO predpisov.
- Zodpovednosť za uvoľnenie a odsúhlasenie výroby.
- Koordinácia operátorov výroby. Sledovanie stavu výrobných zariadení za účelom predchádzania porúch.
- Diagnostika a odstraňovanie bežných mechanických porúch na výrobných zariadeniach a navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení v súlade s BOZP a PO predpismi. - -- - Navrhovanie opatrení pre zlepšenie kvality vyrábaného produktu.
- Zastupovanie operátorov výroby v prípade nevyhnutnej potreby.
- Plnenie pracovných úloh podľa pokynov priameho nadriadeného.

- Zamestnanec je povinný vykonávať práce v rozsahu náplne práce, pracovnej zmluvy, Zákonníka práce, platných organizačných interných predpisov spoločnosti.
- Zamestnanec je povinný dodržiavať bezpečnosť o svoje zdravie a o bezpečnosť a zdravie iných osôb, ktorých sa bezprostredne dotýka jeho konanie. Zamestnanec je povinný dodržiavať platené predpisy v oblasti kvality, BOZP a PO.

Zamestnanecké výhody, benefity
-práca sa bude vykonávať aj v Žarnoviciach, 12hod zmena za sumu 12€/hod./ doprava zabezpečená
- práca v Trnave za sumu 7€/hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
čítanie strojárskych výkresov,
znalosť mechaniky,
pneumatiky,
znalosť meracích prístrojov,
manuálna zručnosť,
technické myslenie,
flexibilita,
rozhodnosť,
schopnosť pracovať pod časovým tlakom,
zrozumiteľná komunikácia,
ústretovosť,
trpezlivosť,
tímovosť,
inovatínosť,
prax v strojárskej výrobe na pozícii ako napr. CNC nastavovač,
nastavovač automatizovaných stojov a zariadení

prax vo výrobe hliníkových túb vítaná
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
práca sa bude vykonávať aj v Žarnoviciach, 12hod zmena za sumu 12€/hod./ doprava zabezpečená - práca
Iné výhody
ubytovanie hradené
Miesto práce
Trnavský kraj
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Aktualizované 22.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór