Pro - temp spol. s.r.o.

Montážny pracovník

Náplň práce
Práca v 3 - zmennej prevádzke
• Realizácia bezchybnej a kvalitnej montáže nárazníkov v predpísanom JIT takte
• Vyrazenie otvorov na parkovacie senzory v prípade objednávky s parkovacími senzormi
• Samotná montáž nárazníka podľa pracovného postupu
• Vloženie výrobku na pás výstupnej kontroly
• Plnenie úloh zadaných nadriadeným
• Dodržiavanie BOZP a čistoty na pracovisku
• Realizácia všetkých nevyhnutných činnosti potrebných k plynulému chodu JIT dodávok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
790 základný plat brutto
Iné výhody
• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
• Výkonnostný bonus vo výške od 110€ - 180€ vypácaný mesačne
• Príspevok na dopravu vo výške 37€
• Dochádzkový bonus vyplácaný 2 x ročne na základe dochádzky
• stravné lístky v hodnote 4,00€ (príspevok zamestnanca 0,60€ a príspevok zamestnávateľa 3,40€)
• pracovná doba na tri zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00 a 22:00-06:00)
• možnosť nadčasov
Miesto práce
Bratislavský kraj
Bratislava - DNV
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným stredoškolským vzdelaním resp. výučným listom. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť a spoľahlivosť a výhodou je tiež skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle ako operátor výroby
Kontaktná osoba: Martina Šoltés
Telefón: 0903 274 529
Fax: 0903 274 317
Aktualizované 13.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Auto - moto

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo