KOCUR, s.r.o.
Spoločnosť Kocur s.r.o. je špecialista na predaj, montáž a servis klimatizácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám vieme odborne poradiť pri výbere optimálneho riešenia pre vaše priestory. V našej ponuke nájdete klimatizácie vhodné do bytov, domov, kancelárskych a obchodných priestorov. Optimálne vám vieme navrhnúť klimatizáciu pre priemyselné objekty a iné špeciálne prevádzky.

Montážnik, montér, Servisný technik

Náplň práce
Do našej spoločnosti hľadáme spoľahlivého pracovníka/skupinu, alebo živnostníka na montáž, servis, opravy klimatizácií a vzduchotechniky, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu: Mechanik chladiacich a klimatizačných zariadení.
- Montáž klimatizácií.
- Montáž vzduchotechniky.
- Servis a oprava klimatizácií.
- Oprava rekuperačných zariadení.
- Montáž, servis a údržba iných zariadení pre úpravu a distribúciu vzduchu.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stabilné miesto
- pracovné oblečenie
- firemné zľavy na produkty
- koncoročný finančný bonus
-možnosť kariérneho rastu
-zvyšovanie kvalifikácie pomocou školení
Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Vzdelanie v odbore Mechanik chladiacich a klimatizačných zariadení,
- Prax aspoň 5 rokov montáž klimatizácie, vzduchotechniky.
- Základná znalosť chladiariny.
- Spoľahlivosť.
- Ochota vzdelávať sa
- Technické myslenie, remeselná zručnosť
- Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
- Príjemne vystupuje u zákazníkov
Košúty 621, SK2120173924
92509 Košúty
Kontaktná osoba: Jaromír Kocur
Telefón: 0911700070, 0948553501
Aktualizované 13.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik