BeMi realitná kancelária
Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.

Realitný maklér

Náplň práce
Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom,
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia,
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia,
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2 500-3 500€
Iné výhody
Výhody pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
- nepretržitá odborná podpora,
- odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
- najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.
Miesto práce
Svidník
Zvolen
Košice
Bardejov
Rožňava
Informácie pre uchádzača
Túto pozíciu môžete vykonávať aj popri inom zamestnaní.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo
Hodálova 3
949 01 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Kamila Vozárová
Aktualizované 13.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Realitný maklér