BeMi realitná kancelária
Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.

Obchodný zástupca

Náplň práce
Staňte sa realitným maklérom v spoločnosti, ktorá má viac ako 17 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali. Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 2.500 až 3.500 EUR! Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Vašou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií, fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2 500-3 500€
BeMi realitná kancelária ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
• kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia
• výpočtovou technikou
• náborovým softvérom
• firemnými vizitkami
• reklamnými plachtami
• inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
• reklamnými predmetmi pre klientov
• školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how ako lepšie predávať a fungovať

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
• sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
• zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
• používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
• provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
• nepretržitá odborná podpora,
• odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
• najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.
Miesto práce
Banská Bystrica
Rimavská Sobota
Veľký Krtíš
Trebišov
Vranov nad Topľou
Informácie pre uchádzača
Maklérom odpadá veľa administratívnych úkonov spojených s predajom/prenájmom nehnuteľnosti. Od rezervácie nehnuteľnosti prípad preberá realizátor obchodu, ktorý prípad dotiahne až do konca (až do prepisu na katastri) a Vy máte viac času na získavanie nových prípadov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo
Hodálova 3
949 01 Nitra
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Kamila Vozárová
Aktualizované 13.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca