TEDY, s.r.o.

Kontrolor

Náplň práce
Náplň práce:
-vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale

Místo výkonu:
Žatec, Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem

Co požadujeme:
-dobrý zdravotní stav bez omezení zraku
-dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test)
-flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Mzda:
130-140 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení

Forma smlouvy:
DPP

Směnnost:
-2 směny
-3 směny
-nepřetržitý provoz

Nástup:
V průběhu měsíce říjen 2020 dle dohody

Benefity:

-příspěvek na ubytování
-pomoc se zajištěním ubytování v místě pracoviště
-stabilní zaměstnání ( v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Miesto práce
Ústecký kraj
Žatec
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Petrská 1168/29
110 00 Praha 1 - Nové město
Kontaktná osoba: Dubovická
Telefón: 0800726787
Aktualizované 13.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo