CWS-boco Slovensko, s. r. o.
V spoločnosti CWS veríme v zajtrajší deň, ktorý bude zdravší a bezpečnejší ako ten dnešný. Na dosiahnutí tohto cieľa s nasadením pracuje približne 10 800 zamestnancov v 16 európskych krajinách.

Naše nadšenie a kompetentnosť z nás robí špecialistov a popredných poskytovateľov systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Krajčír, šička, Robotník, Procesný inžinier, Pracovník práčovne

Náplň práce
Do našej veľkopráčovne v Devínskej Novej Vsi hľadáme nových pracovníkov, ktorí majú chuť pracovať. Pracuje sa v 2 smenách.

Vašou úlohou bude:
- obsluha pracích strojov,
- obsluha žehliacich a sušiacich strojov
- žehlenie oblečenia,
- oprava pracovných odevov (práca so šijacím strojom),
- vešanie, kontrola a triedenie pracovných odevov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
750EUR/mesiac + príplatky a bonusy od 50€ - 500€
Iné výhody
- zázemie v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- stravné lístky v hodnote nad rámec zákona,
- čisté a bezpečné pracovné prostredie,
- príplatky za prácu na špeciálnych zákazkách,
- starostlivosť o zamestnancov (zabezpečený pitný režim, v letných mesiacoch zmrzlina zadarmo a pod.),
- možnosť nadčasov s navýšenými príplatkami,
- výkonnostné bonusy,
- bonus za plnú dochádzku v hodnote 60 €.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Zašlite nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.
Tel. č.: 0911 041 868
Email: michaela.dubna@cws.com

Tešíme sa Vás!
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- spoľahlivosť,
- dochvíľnosť,
- zodpovednosť,
- chuť pracovať.
Telefón: 0911041868
Aktualizované 12.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Krajčír, šička

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Procesný inžinier