MPL Group, s.r.o.
Sme peronálna agentúra ktorá pod záštitou mena MPL Group, s.r.o. sprostredkováva zamestnanie a služby, súvisiace s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov. Naša spoločnosť na trhu pôsobí iba niekoľko mesiacov ale naše niekoľkoročné skúsenosti s HR manažmentom Vám zabezpečia kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky.

Kvalitár, KONTROLÓR/KA KVALITY

Náplň práce
Práca v automobilovom priemysle
- konkrétne: vizuálna kontrola komponentov podľa zadania
- vykonávať jednoduché manipulačné práce
- evidovať výsledky svojej činnosti
- pracovať na trojzmennej prevádzke (8 hodinové zmeny
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
750
Iné výhody
- radi Vás zaškolíme
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- príjemný pracovný kolektív, ktorého súčasťou môžete byť aj vy
Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu reagujte zaslaním svojho životopisu na e-mail: hurtikova@mplgroup.sk, alebo telefonicky na uvedenom mov.čísle.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Očakávame:
- spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- manuálna zručnosť,
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme
SNP 595/141
965 01 Žiar nad Hronom
Slovensko
Kontaktná osoba: Alžbeta Hurtíková
Telefón: +421915714964
Fax: +421915714964
Aktualizované 8.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvalitár