MPL Group, s.r.o.
Sme peronálna agentúra ktorá pod záštitou mena MPL Group, s.r.o. sprostredkováva zamestnanie a služby, súvisiace s prijímaním stálych a sezónnych pracovníkov. Naša spoločnosť na trhu pôsobí iba niekoľko mesiacov ale naše niekoľkoročné skúsenosti s HR manažmentom Vám zabezpečia kvalitný a kompletný servis v oblasti personalistiky.

Strojný technik, Brusič, APRETOVAČ

Náplň práce
Opracovanie hliníkových odliatkov, úprava hliníkových odliatkov, pílenie hliníkových dielov na pásovej píle. Zabezpečenie tepelného spracovania hliníkových dielov podľa špecifikácií zákazníka, sledovanie cyklovosti peci, meranie tvrdosti, vedenie dokumentácie šarži tvrdosti TS, rovnanie, trieskanie veľkých dielov, kontrola dielov a balenie.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
4,50

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
fyzická zdatnosť, dochvíľnosť, samostatnosť.
SNP 595/141
965 01 Žiar nad Hronom
Slovensko
Kontaktná osoba: Alžbeta Hurtíková
Telefón: +421915714964
Fax: +421915714964
Aktualizované 8.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Strojný technik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brusič