TRACIK s.r.o.
Výroba drevených násad do záhradného náradia.

Manažér, Obchodný zástupca

Náplň práce
-Predaj záhradného náradia a rôznych drevených výrobkov
-Komunikácia so zahraničnými odberateľmi
-Získavanie nových odberateľov
-Tvorba cien a cenových ponúk pre klientov (maloodberatelia aj veľkoodberatelia)
-starostlivosť o existujúcich odberateľov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800,- + dohoda
Miesto práce
Snina
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk

- komunikatívnosť
- lojálnosť, zodpovednosť, pracovitosť
- ekonomické myslenie, zmysel pre obchod
Daľkovská 4053
06901 Snina
Slovensko
Telefón: 0903783278
Aktualizované 1.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca