VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Karosár, sklár, mäsiar v Nemecku

Náplň práce
- Karosár, Krailing, mzda cca 2300 €/mes.netto / za 168 odpracovaných hodín/ alebo dohodou.
Nadčasy +25 %.

- Karosár, opravy automobilov po nehodách, montáž a demontáž častí, Hamburg, Lahr, mzda 2250 €/mes.netto, za 168 odpracovaných hodín, alebo dohodou

- Podlahár/Parketár, /kladenie podláh, reštaurovanie parkiet/ Mosbach, mzda 2100 €/mes.netto alebo dohodou

- Klampiar, / inštalácia odtokov vody/ Tapfheim, mzda 2450 €/mes.netto alebo dohodou

- Sklár, /rezanie a spracovanie skla, zasklievanie okien/ Gersthofen, mzda 2350 €/mes.netto, alebo dohodou
- Mäsiar, / výroba špecialít v súlade s prísnymi hygien.opatreniami,obsluha strojov/, Salach, mzda 2150 €/mes.netto, alebo dohodou

- Mäsiar, /výroba špecialít, obsluha strojov/ Roggenburg, mzda 2100 €/mes.netto, alebo dohodou

- Automechanik, Reutlingen, mzda 2300 €/mes.netto

- Mechanik úžitkových vozidiel, /výmena opotrebovaných dielov, opravy/ Altdorf, mzda 2450 €/mes.netto

- Zvárač WIG, /zváranie metódou WIG, rezanie rúr/ , Gablingen, mzda 2350 €/mes.netto alebo dohodou

- Maliar, /maľovanie interiérov, stierkovanie./ Salach, mzda 2150 €/mes.netto

Ubytovanie v cene 450 €/mes. v jednolôžkových izbách zabezpečuje nemecká agentúra.

Požaduje sa dobrá znalosť nemeckého jazyka B1.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2200 € v čístom
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ubytovanie v cene 450 €/mes. v jednolôžkových izbách hradené zamestnancom z výplaty
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požaduje sa dobrá znalosť nemeckého jazyka B1
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Vladex
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 29.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel