AVEC trade SK, s.r.o.
Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Pracuj v areáli KIE v Žiline ako operátor

Náplň práce
- výroba, montáž a finalizácia autodielov
- dodržiavanie výrobných a kvalitatívnych plánov
- výkon pracovnej činnosti na priradenom stanovisku
- zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky (stroje), nástroje, náradie a spotrebný materiál
- Dodržiavanie poriadku na pracovisku
- práca na 3 zmeny
- práca je svojou povahou vhodnejšia pre mužov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 970€/ mesiac
- zaujímavé platové ohodnotenie, platový rast, prechod pod kmeň
- DOPRAVA do zamestnania firemnými autobusmi ZADARMO,
- práca a kariéra v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- tímové akcie,
- perspektívne pracovisko s možnosťou kariérneho rastu.
Miesto práce
Žilinský kraj
Gbeľany
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Práca je vhodná aj pre absolventa
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- technické vzdelanie výhodou
Predmestská 1335/19
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Poliaková
Telefón: 0911553411
Aktualizované 30.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel