BÔRY, s.r.o.
nákup a predaj lodných kontajnerov

Marketingový pracovník, Referent, Obchodný referent

Náplň práce
- evidencia poskytovateľov online a off-line reklamy
- správa a vytváranie kreatívneho obsahu a platených kampani pre sociálne siete: Facebook, Instagram, Linkedln
- správa a tvorba PPC kampaní pre Google Ads (SR a CR) a Sklik
- vyhodnocovanie aktivity a tvorba reportov (Google analytics, Facebook Pixel)
- tvorba a zasielanie newslettrov (Mailchimp)
- návrhy a zadávanie realizácie bannerov, billboardov
- realizácia a koordinácia iných marketingových aktivít spoločnosti a organizácia podujatí
- tvorba cenových ponúk a komunikácia s klientmi – podľa časovej náročnosti
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1060 € brutto/mes + prémie
Miesto práce
Žilina
Za plavárňou
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto je určené pre samostatných, komunikatívnych a kreatívnych uchádzačov so skúsenosťami v oblasti online marketingu, ktorí sa nebránia aj práci v oblasti obchodu.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vítané skúsenosti:
- grafické prace
- prehľad o marketingových nástrojoch
- organizácia podujatí
Platanová 3225/3
1007 Žilina
Slovnekso
Kontaktná osoba: Ida Bosíková
Telefón: +421905 470033
Aktualizované 18.9.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný referent