M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Opravár železničných vozňov

Náplň práce
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Vykonáva základné zámočnícke práce súvisiace s opravou nákladných železničných vozňov.
- Vykonáva opravy a údržby nákladných železničných vozňov.
- Vykonáva revízie nákladných železničných vozňov podľa pokynov nadriadeného.
Zamestnanecké výhody, benefity:
- zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
- seriózny a otvorený prístup
- perspektívna práca v modernej spoločnosti
- kompletné vstupné zaškolenie
- priateľský a profesionálny kolektív
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800 brutto
Iné výhody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- po zaučení zvýšenie platu, príplatky za zmenovosť, kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne - stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona - poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania plne hradené zamestnávateľom
Miesto práce
Dunajská Streda
Povodská cesta 18, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Pošlite nám prosím Vaše CV na: zivotopis@kariera-praca.sk. V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Vo vzťahu k ich spracúvaniu majú uchádzači všetky práva dotknutej osoby, vrátane práva na prístup k údajom, ich opravu, vymazanie a blokovanie.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- pozornosť
- praktické myslenie
- spoľahlivosť
- technický talent
Aktualizované 1.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika