Performance business, s.r.o.
Performance business, s.r.o. je personálna agentúra, ktorá pre vás vyhľadá vhodných kandidátov na pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti získali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitosť náborov nových pracovníkov a sme presvedčení o svojej schopnosti splniť vaše potreby.

Robotník montáže v Považskej Bystrici

Náplň práce
- plnenie úloh podľa pokynov svojho nadriadeného v súlade so zaradením a taktiež podľa osobitných požiadaviek výroby,
- obsluha zariadenia podľa návodu na obsluhu a bezpečnostných predpisov,
- vykonávanie pridelenej práce podľa technologického postupu, platnej výkresovej dokumentácie a pracovného príkazu,
- hlásenie nezhodných výrobkov alebo polotovarov pracovníkom kvality,
- oprava nezhodných výrobkov v súlade s technologickým postupom,
- spolupráca s technológom pri overovaní nových výrobkov a postupov,
- vykonávanie medzioperačnej prepravy vyrábaných dielov, manipulácia s materiálom aj s použitím ručného vysokozdvižného vozíka
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
580€/mesiac/brutto + variabilná zložka 74€
Iné výhody
- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- možný motivačný bonus vo forme kvartálnych odmien
Miesto práce
Považská Bystrica
Robotnícka 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu prosím pošlite svoj životopis na email: L.porubcanova@p-r.sk
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- samostatnosť
- precíznosť
Drieňová 1J
821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salajová
Telefón: +421 917 489 713
WWW: www.p-r.sk
Aktualizované 16.9.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Strojárenstvo