AVEC trade SK, s.r.o.
Spoločnosť sa špecializuje na pracovné služby v potravinárskom priemysle, elektrotechnickom priemysle a pre automobilový priemysel.

Pomocné práce na Morave s ubytovaním zadarmo

Náplň práce
Druh pracovného pomeru:

možnosť dlhodobej i krátkodobej práce formou 4 týždňových turnusov,
zmenná prevádzka s možnosťou nadčasov.

Náplň práce:

spracovanie hotových jedál a polotovarov,
príprava surovín pre spracovanie,
kontrolovanie hotových výrobkov,
pomocné práce (balenie, triedenie, etiketovanie),
práca pri páse alebo jednoduchá obsluha strojov.

mzda od 88kč/hod

Požiadavky:
potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami,
zodpovednosť a spoľahlivosť,
manuálna zručnosť,
ochota pracovať na zmeny.

Ponúkame:

týždenné zálohy v priebehu turnusu v hotovosti,
výplata ihneď po ukončení turnusu taktiež v hotovosti,
doprava zadarmo,
strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie,
bonusový program navyše.

Ubytovanie:

prácu poskytujeme s ubytovaním
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
700
Iné výhody
ubytovanie zdarma
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Predmestská 1335/19
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Petra Poliaková
Telefón: 0911553411
Aktualizované 16.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Poľnohospodárstvo a potravinárstvo