KA Group s.r.o.
ICO: DIC:2023416846 Identifikacné císlo pre dan / IC DPH: SK2023416846 Eori: SK2023416846

Administratívny pracovník, Asistent, Účtovník

Náplň práce
Hľadáme:
Účtovníka prípadne účtovného asistenta na spracovanie rôznych ekonomických dát v rámci holdingu a jednotlivých projektov skupiny.
náplň práce je rôznorodá predovšetkým v oblastiach:
- interné účtovníctvo (evidencia cash flow, sledovanie rozpočtov atď.)
- účtovníctvo podľa právnych predpisov (podvojné účtovníctvo a pod.)
- vedenie evidencie pre jednotlivé nájomné objekty a rozúčtovania nájomcom
- pomocné evidenčné a účtovnícke práce
- obhliadky nehnuteľností
- vypracúvanie formulárových dokumentov
- ďalšie činnosti podľa potreby.

Pracovná doba:
Plný úväzok
Pracovná doba môže byť individuálne prispôsobená

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica, Zvolen

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850 / dohodou
Iné výhody
Ponúkame:
Práca je vhodná aj pre študentov VŠ alebo absolventov. Asistent bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta. V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast v oblastiach back office, projektový management alebo obchod.
Miesto práce
Banská Bystrica
Zvolen
Informácie pre uchádzača
Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: alex.kreze@gmail.com. Predmet emailu: ÚČTOVNÍK BB
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požiadavky, výhody:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, pokročilý (MS Word a Excel)
Ekonomické vzdelanie alebo znalosť v odbore
Predispozícia pre obchodnú činnosť alebo účtovníctvo
Kontaktná osoba: Inga
Telefón: 0948377138
Aktualizované 8.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník