TEDY, s.r.o.

Operátor, Operátor / ka vo výrobe - navíjanie cievok

Náplň práce
• Navíjanie cievok, kontrola kvality skenerom
• Montážne práce, výroba induktívnych komponentov do zváračiek
• Dodržiavanie technologických, pracovných a kontrolných postupov pri práci

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
130 - 140 Kč/hod
Iné výhody
• Práca v čistom prostredí
• Zaistenie prepravy na pracovisko, prípadne ubytovanie alebo pomoc s presťahovaním
• Príspevok na ubytovanie vo výške 3.000 Kč za každý celý odpracovaný mesiac
• bonusy a príplatky
• istota stabilného príjmu
Miesto práce
Juhočeský kraj
Český Krumlov
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Zaujala Vás vyššie uvedená pozícia a chceli by ste sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás na našej bezplatnej infolinke

0800 726 787 (SK) / 800 101 301 (CZ),

budeme sa Vám intenzívne venovať a sme si istí, že vhodnú prácu pre Vás zaistíme obratom.

Kontakt:
Telefón zdarma: 0800 726 787 (SK) / 800 101 301 (CZ)
Email: info@rs-ig.com
Web: www.rs-tedy.com
FB: facebook.com/agenturatedy
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• Stačí nám spoľahlivosť, chuť do práce, ochota učiť sa novým veciam a zbytok sa naučíte u nás
Petrská 1168/29
110 00 Praha 1 - Nové město
Kontaktná osoba: Dubovická
Telefón: 0800726787
Aktualizované 31.7.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor