CentralWork

Jednoduchá montáž komponentov - (Brno-okolie)

Náplň práce
-montáž komponentov pre automobilový priemysel- zaškolíme Vás,
-jednoduchá ručná montáž káblových zväzkov a konektorov,
-práca za pracovným stolom - v sede/stoji,
-balenie výrobkov,
-kontrola kvality produktov,
-4 - smenná nepretržitá prevádzka, 12-hodinové smeny, denné a nočné,
-práca vhodná pre ženy, mužov aj páry.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
23 000 - 28 000 Kč/mesiac, 20.000 Kč + bonusy + príplatky podľa ZP

Hľadáte turnusovú prácu ? Reaguj a získaj nasledujúce bonusy :
po odpracovaní 1 mesiaca bonus až 5000 Kč
po 2 odpracovaných mesiacoch sa odmena navyše 10 000 Kč

-PRACOVNÁ zmluva,
-BONUS za produktivitu,
-vyššie príplatky za NADČAS,
-PRÍSPEVOK na stravovanie,
-PRÍSPEVOK na dopravu,
-PRÍSPEVOK na wellness,
-dotované ubytovanie zabezpečené,
-25 dní dovolenky,
-kariérny rast,
-zálohy týždenne,
-stabilná práca.
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Brno
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Aktuálny životopis zasielajte na: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
-dobrý zdravotný stav - dobrý zrak,
-manuálna zručnosť,
-chuť pracovať.
Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 5.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel