Arbeiterring GmbH
Sme rakúska personálna firma Arbeiterring GmbH so sídlom vo Völkermarkte. Sprostredkovávame prácu pre renomované firmy po celom Rakúsku v rôznych odvetviach, od stavbárskeho a strojárskeho priemyslu az po železiarsky, elektrotechnický, drevospracujúci atď.
Vo všeobecnosti sú najčastejsie žiadané pozície ako klampiar, šalovač, obsluhovač bagru, žeriavu, elektrikár, mechatronik, tesár, zvárač, zámočník, priemyselný maliar, murár, podlahár, stavebný technik a veľa daľších.
Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa vám nájsť pracovné miesto, samozrejme zdarma.

Klampiar, pokrývač

Náplň práce
Výroba, montáž a oprava klampiarskych výrobkov a dielov podľa technických výkresov a pracovných pokynov
Vykonávanie rôznych klasických klampiarskych prác (strihanie, ohýbanie, vysekávanie, valcovanie, spájkovanie, nitovanie, vŕtanie a pod.)
Prevádzka strojov na spracovanie plechov (ohýbanie, lemovanie a pod.)
Práca s rôznymi typmi materiálov – pozinkované, medené, hliníkové a iné plechy
Úprava plechov na požadované rozmery
Monitorovanie výrobných procesov
Účasť na vývoji daľších produktov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2260,31 EUR brutto/mesiac
• Mzda vyplývajúca z kolektívnej zmluvy 2.260,31 EUR brutto/mesiac na plný úväzok
• Práca na rakúsku pracovnú zmluvu
• Pracovné oblečenie a nástroje v prípade potreby zabezpečené
• Vyplácanie diét a nadčasov (diéty 26,40 EUR/ deň, príplatok za nadčasy +50 až 100%)
• Vyplácanie diét a nadčasov
• 5 týždňov dovolenky
• Rakúske zdravotné a sociálne poistenie
• Ubytovanie zabezpečujeme a hradíme my
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
dohoda
Informácie pre uchádzača

Vo všeobecnosti sú najčastejšie žiadané pozície ako klampiar, šalovač, obsluhovač bagru, žeriavu, elektrikár, mechatronik, tesár, zvárač, zámočník, priemyselný maliar, murár, podlahár, stavebný technik a veľa daľších.
Ak práve neponúkame pozíciu, ktorú hľadáte, zašlite nám Váš životopis iniciatívne a pokúsime sa Vám nájsť pracovné miesto.

Uchádzať o prácu sa u nás môžu aj partie! Vtedy postačí, ak sa jeden dorozumie po nemecky.

Pre ďalšie informácie zavolajte/ píšte/ Whatsapp 0043 660 1361 452 alebo zašlite e-mail na m.banasova@arbeiterring.at!

Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dokončené učňovské vzdelanie v oblasti klampiarstva
Prax so spracovaním kovov a plechov
Schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme
Flexibilita, spoľahlivosť a presnosť
Vodičský preukaz skupiny B a vlastné vozidlo výhodou
Röntgenstraße 7
9100 Völkermarkt
Rakúsko
Kontaktná osoba: Michaela Banásová
Telefón: 00436601361452
Aktualizované 1.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Klampiar, pokrývač