M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Telesales-špecialista B2B

Náplň práce
TOP PONUKA!
- Ak vieš výborne rozprávať a následne aj počúvať potreby klienta, hľadáme práve teba !
- starostlivosť o stálych a nových klientov
- priama komunikácia s klientmi
- prezentácia spoločnosti a následná ponuka na predaj produktov cez telefón.
- zodpovednosť za objednávky
Práca je na živnosť. Veľmi dobré finančné ohodnotenie, stabilná práca.
Telefonuje sa z kancelárie od Pondelka do piatka....víkendy voľné.

Miesto práce:
Bratislava.
životopis prosím posielajte na mailovú adresu :zivotopis@kariera-praca.sk ,do predmetu napíšte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Bebefity ponúknuté na osobnom pohovore. Práca je na živnosť.
Miesto práce
Bratislava
Pri Trati 25, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Výhodné platové podmienky vo forme provízii na základe produkcie cca od 1000,-Eur mesačne. Práca je na živnosť.

Ďalšie výhody:
- pracovná doba od pondelka do piatka
- výborné platové ohodnotenie
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
komunikatívnosť, práca s PC
Aktualizované 6.10.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Administratíva