TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Opatrovateľky, Zdravotné Sestry – NEMECKO

Náplň práce
ŽIADNE POPLATKY A PREPRAVA JE V RÉŽII KANDIDÁTA

Pre našich zahraničných partnerov v Nemecku hľadáme týchto kandidátov:

Zdravotné sestry
Opatrovateľky, osobné asistentky
VÝKON PRÁCE:

v NEMOCNICIACH, KLINIKÁCH A OŠETROVATEĽSKÝCH DOMOCH A V RODINÁCH..
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1300-1800 eur netto / mesačne
Iné výhody
MZDA:

V závislosti od pozície a Nemeckého uznania - Plus príplatky. (1300 € - 1800 netto mesačne)
Príplatky za nadčasy
Pracovné prostredie je v izbovej teplote
Práca min. 40 hod/týždenne
Dovolenka v konzultácii s koordinátorom
Mzda je vyplácaná MESAČNE k 15. dňu v mesiaci na účet
Záloha je možná po odpracovaní 1.Týždňa
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
Informácie pre uchádzača
Jazykové znalosti: NEMECKÝ jazyk – minimálna úroveň B1 (dohovoriť sa)

Empatia
Trpezlivosť
Komunikatívnosť
Fyzická zdatnosť

Nie je podmienkou Deutsche Annerkenung – kandidát bez Anerkennung prichádza do Nemecka a pracuje na začiatku v jednoduchej práci a po niekoľkých týždňoch dostanú Anerkennung a potom budú pracovať v práci s vysokou skúsenosťou
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
UBYTOVANIE:

Zabezpečuje a hradí nemecký zamestnávateľ? apartmány - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko) - Apartmány sú v blízkosti nemocnice alebo kliniky
Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:

zabezpečené ? platené zamestnávateľom

DOPRAVA:

Ak máte vlastné auto ? preplácané pohonné hmoty

Ak nemáte auto ? doprava do práce je zabezpečená

Zo Slovenska je v RÉŽIÍ KANDIDÁTA.
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 26.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Zdravotníctvo, sociálna starostlivosť