TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Elektrikár - HOLANDSKO

Náplň práce
Náplň (druh) práce
- Akékoľvek práce spojené s pripojením, kladenie káblov.
- Čítanie technickej dokumentácie.
- Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia.
- Vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh.
- Odblankovávanie elektrických vodičov a káblov.
- Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, - prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov.
- Údržba, údržba lokomotív, údržba brzdy / technológia Indusi / riadenie.
- Uvedenie do prevádzky elektrických systémov a komponentov na údržbu vozidiel.

- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15. tému v mesiaci
- Záloha je možná – môžete si požiadať už po odpracovanom 1. týždni
- Mzda je vyplácaná - v závislosti od zahraničného partnera a v závislosti od pracovnej pozície a skúseností, praxe

Pracovný čas:

- 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené, Týždenne je to minimálne 38,5 hodín bez nadčasov
- Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok - platí sa min. 25%
- Vianočné a prázdninové peniaze
- Nezávislá a zodpovedná práca
- Možné turnusy

- ubytovanie je zabezpečené
- zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania ( hotel, pension) izba s Wi-Fi
- zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom
- v závislosti od vzdialenosti od pracoviska preplácané cestovné
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Pracovné podmienky
Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika
Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba - elektrotechnická a strojárska montáž

Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov

Vodičské oprávnenie:
Skupina B

Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:
- Dokončený elektrický výcvik
- Tímová práca
- Práca je možná aj s vyhláškou minimálne §21, zamestnávateľ vie prideliť skúsenejšieho pracovníka.
- Vlastné auto NIE je podmienkou, ale výhodou

Osobnostné predpoklady
pozornosť
pamäť
komunikatívnosť
iniciatívnosť
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 2900 brutto / mesačne
Iné výhody
Holandská pracovná zmluva -
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Elektrotechnika a energetika