TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Pomocník V Zahradníctve - Živnosť / S.R.O - Nemecko - IHNEĎ

Náplň práce
- fakturácia 7 dní a splatnosť 10 dní

Mzda je uvedená NETTO
+ zabezpečenie ubytovania

Požiadavky na zamestnanca:
Živnosť minimálne 3 mesiace, skúsenosť s touto prácou, vlastné auto, vlastné základne náradie, minimálne jeden človek z partie musí hovoriť plynule nemecky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- Záhradnícke práce, bližšie informácie Vám poskytne náš klient v NEMECKU
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
16 eur netto / hod.
Miesto práce
Nemecko
Nemecko - Kempen
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce