TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Orderpicker - práca v sklade - HOLANDSKO - len pre MUŽOV

Náplň práce
Miesto práce: Holandsko - Barendrecht, Zwaagdijk, Oostrum, UDEN, Oosterhout, Tilburg, Waalwijk, Veendendaal, Utrecht/ 's-Hertogenbosch, Best, VELDHOVEN, Veghel, Amsterdam - všetko záleží od danej aktuálnej pracovnej ponuky nášho partnera

Vhodné je pre MUŽOV

Termín nástupu: Nástup možný podľa dohody

Ponúkaný plat:
ORDERPICKER - od 10,15 € brutto / hod. - 13,30 € brutto / hod. - podľa aktuálnej ponuky

Jazykové znalosti: Anglický jazyk min. A2,B1,B2 alebo Holandská úroveň A1, A2. Poľský jazyk - vítaný

- potrebný vodičský preukaz

UBYTOVANIE:
- 380 €/mesačne (sťahované z výplaty) - Zabezpečuje holandská agentúra

ZDRAVOTNÉ POISTENIE: - odpočítavané z vášho mesačného platu - 92 € / mesačne (sťahované z výplaty)

DOPRAVA:
Doprava do práce je zabezpečená agentúrou - je bezplatná. (alebo vlastné auto) Ak je ubytovanie vzdialené do
10 km od práce, dávame zamestnancom bicykle. Ak bicykel zamestnanec nevráti, budeme mu účtovať 200 EUR zo mzdy.

- Pracovná doba: 3 smeny

- Potrebné zabezpečiť – PRACOVNÉ TOPÁNKY S OCEĽOVOU ŠPIČKOU – môžete si vziať svoje vlastné., alebo si zakúpiť v kancelárii.
- Práca - min.40 hod/týž, nadčasy sú možné s 100 – 200 % príplatkom
- Dovolenka v konzultácii s koordinátorom
- Mzda je vyplácaná TÝŽDENNE
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
do 2200 € brutto mesačne
Iné výhody
Náplň práce:
- Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich - pripravovanie na expedíciu.
- Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, stačí zaslať svoj štruktúrovaný životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce