TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Stavebný Pomocník - Rakúsko

Náplň práce
Mzda:
v závislosti od zahraničného partnera a pracovnej ponuky klienta – mzda je vyplácaná:
od 12,50 € / hod. brutto

+ Diéty 26,40€ netto / plný deň /
Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.temu v mesiaci
13. + 14. plat
Záloha - je možná
25 dní v roku - platená dovolenka
príplatky za sviatky a za nadčasy

Pracovný čas:
7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené,
Práca je na minimálna 167 hod. mesačne
Nadčasy sú možné, noc, dovolenka a nedeľný príplatok

Požiadavky na zamestnanca:
Je potrebná aspoň minimálna znalosť nemeckého (na úroveň B1), Anglický jazyk NIE je akceptovanýak je skupinka, tak aspoň jedna osoba sa musí dohovoriť

Náplň práce:
Je veľmi dôležité, aby ste nám napísali, o akú presnú pracovnú pozíciu sa uchádzate. Uľahčíte nám rýchlejšie jednanie.

Pri pomocných pracovníkov na stavbe alebo skupín, stačí ak 1 z 4-5 člennej skupiny ovláda nemecký jazyk.

- pomocník pri tesároch,
- pomocník na cestných stavbách,
- pomocník pri šalovačoch,
- pomocník pri murároch.

Ubytovanie
zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania (hotel, pension) izba s Wi-Fi

Zdravotné poistenie
zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom

Doprava
vlastné auto NIE je podmienkou, ale výhodou

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Iné výhody
Druh pracovného pomeru: TPP - Rakúska pracovná zmluva
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom / nemeckom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality