TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Pomocný Pracovník - HOLANDSKO - Bez Jazyka

Náplň práce
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Ponúkané výhody
• Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
• Pracovná doba: 2-3 zmeny
• Firemné oblečenie a pracovné topánky sú bezplatné
• Práca min. 40 hod/týž. (garantovaných 160 hodín mesačne)
• Nadčasy sa platia navyše
• Dovolenka je možná po konzultácii s koordinátorom
• Mzda je vyplácaná MESAČNE - ( po 1 odpracovanom týždni je vyplácaná ZÁLOHA vo výške 75 eur, potom každý týždeň )
• Zmluva je na dobu určitú - 6 mesiacov, potom sa predlžuje
• 20 dní platenej dovolenky na základe zmluvy na plný úväzok
• Príchod je vždy cez víkend - v nedeľu

Cudzie jazyky:
anglický - elementárna: A1 a A2
poľský - elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:
• Dôležité je chuť pracovať
• Fyzicky náročná práca
• Flexibilný a spoľahlivý

Náplň práce: viacero možností - podľa aktuálnej voľnej ponuky
- Výrobné činnosti / balenie
- Čistiace činnosti v továrni
- Hlasový zber živočíšnych potravín a záhradných výrobkov s holandským systémom
- Chladiarenský sklad
- Vyberanie objednávok pomocou skenera
- Nakladanie a vykladanie námorných kontajnerov. Fyzická práca, max. priemerná nosnosť na box je 15 kg
- Stohovanie krmiva pre domáce zvieratá, obsluha strojov, čistiace priestory
- Triedenie pivničných prepraviek, kde je potrebné stohovať plné a prázdne prepravky

UBYTOVANIE
- LEN 200 eur mesačne (sťahované z výplaty)
- Zabezpečuje holandský zamestnávateľ - domy - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko) - Ubytovanie sa pohybuje od 2 do 3 osôb na izbu, na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby. Izby so 4 lôžkami môžu mať poschodové postele, ale je to naozaj prvý týždeň.Vo všetkých domoch je spoločná obývacia izba.
- Odporúčame si vziať so sebou - posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše, príbory, taniere, poháre, hrnce, uteráky
- internet (zahrnutý v cene prenájmu)

Zdravotné poistenie:
- 83,61 eur mesačne odpočítavané z vášho mesačného platu (sťahované z výplaty

Doprava:
- do práce z ubytovni - je zabezpečená holandským zamestnávateľom - je bezplatná.

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v anglickom alebo v slovenskom jazyku na emailovú adresu: info@prepravaosob-timexpress.sk
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1650 eur brutto / mesačne
Miesto práce
Európa ostatné
Holandsko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce