TIME Personnel Agency s.r.o
TIME Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli.

Naše poradenské služby sú na 100%.​

Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov.

Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa.

Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti.

Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. TIME Personnel Agency - viac ako náborová agentúra.

Zdravotnícky asistent, Zdravotná sestra, Opatrovateľ, Sanitár, Pôrodná asistentka, Laboratórny špecialista, Fyzioterapeut, Masér

Náplň práce
Pre našich zahraničných partnerov v Nemecku hľadáme týchto kandidátov:

•Zdravotné sestry
•Opatrovateľky, osobné asistentky
•Zdravotnícky záchranár
•Sanitár
•Pôrodné asistentky
•Laboratórnych špecialistov
•Fyzioterapeutov
•Masér

Termín nástupu: Podľa dohody
Druh pracovného pomeru: TPP - Nemecká pracovná zmluva
Ponukaný plat: od 1600 – 3000 € netto/mesačne
Požiadavky na zamestnanca:
Jazykové znalosti: NEMECKÝ jazyk – minimálna úroveň A2 (dohovoriť sa)

• Empatia
• Trpezlivosť
• Altruizmus
• Komunikatívnosť
• Fyzická zdatnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
•Nemocnice, kliniky a ošetrovateľské domy
Benefity:
MZDA:
?V závislosti od danej pozície a nemeckého partnera ( 1600-2500 netto mesačne ) ?Príplatky za nadčasy ?Pracovné prostredie je v izbovej teplote ?Práca min. 35 hod/týždenne, garantovaných 151,67 hodín / mesačne ?Dovolenka v konzultácii s koordinátorom ?Mzda je vyplácaná MESAČNE k 15. dňu v mesiaci na účet ?Záloha je možná po odpracovaní 1.Týždňa
Doplňujúce informácie:
UBYTOVANIE:
•250-400 € /mesačne (sťahované z výplaty) – od požiadavky zamestnanca
• Zabezpečuje nemecký zamestnávateľ– hotelová izba, byt, dom - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, kúpeľňa, parkovisko)
• Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
• internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:
zabezpečené – platené zamestnávateľom

DOPRAVA:
Po dohode so zamestnávateľom

V prípade, ak Vás táto ponuka zaujala a potrebujete viac informácií, je potrebné nám zaslať svoj štruktúrovaný ŽIVOTOPIS v nemeckom jazyku na emailovú adresu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3000 € brutto mesačne
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
podľa dohody
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Železničná 13
04431 Kostoľany nad hornádom
Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka Timková
Telefón: 0950187781
Aktualizované 17.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ