Pro - temp spol. s.r.o.

Kvalitár

Náplň práce
- vytváranie a aktualizácia kontrolného plánu, 8D reportov a pareto diagramov
- analyzovanie príčin vzniku interných a externých problémov s kvalitou, definovanie nápravných a preventívnych opatrení, kontrola efektívnosti zavedených opatrení
- príprava návodov, príprava vizualizácie na základe reklamácií/ interných odchýlok
- príprava a spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch
- kontrola dodržiavania pracovných postupov
- reporting a analýza procesov
- zavádzanie nápravných opatrení
- monitorovanie programov PPAP, plánovanie a sledovanie činnosti
- podporovať eskaláciu zákazníkov, recenzie projektov, kontroly PPAP, pripravenosť na spustenie, audity procesov, audity zdrojov
- aktívny interný audítor procesov
- ďaľšie pridelené špeciálne úlohy koordinátorom zákazníckeho servisu/ manažérom kvality
- plnenie KPI cieľov oddelenia
- podpora zavedenia zákazníckych požiadaviek a požiadaviek IATF normy
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Iné výhody
- možnosť ubytovania
- doprava firemnými autobusmi zo smerov Nové Zámky, Kolárovo a Trstice zabezpečená
Miesto práce
Trnavský kraj
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť a flexibilita, schopnosť rýchleho rozhodovania sa, odolnosť voči stresu. Skúsenosť v automotive - 8D, VDA 6.3, 6.5, ISO 9001:2015IATF 16949:2016
- AJ , al. NJ (C1)
Kontaktná osoba: Martina Šoltés
Telefón: 0903 274 529
Fax: 0903 274 317
Aktualizované 12.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kvalitár