PRESTO - Překladatelské centrum s.r.o.

Lektor, školiteľ, Lektor/ka anglického jazyka

Náplň práce
Hledáme zkušeného lektora nebo lektorku pro výuku firemního kurzu anglického jazyka v Žilinské pobočce našeho klienta.

Nutností je výborná znalost jazyka na úrovni C1, VŠ vzdělání, nebo SŠ s praxí. Zkušenost s business English výhodou.

Nabízíme metodické zázemí včetně konzultací a e-learningu, online knihovnu s materiály k výuce a zajímavé finanční ohodnocení.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
1
Miesto práce
Žilina
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Kontaktná osoba: Marcela Vrbatová
Telefón: +420 225 000 674
Aktualizované 9.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lektor, školiteľ