Slovakantie s.r.o

Automechanik

Náplň práce
Náplň práce:
- Montáž a demontáž zariadení a komponentov
- Odstraňovanie mechanických chýb v automobiloch
- Skladanie a montáž komponentov, prípadné odstraňovanie závad na jednotlivých dieloch
- Geometria vozidiel

Požiadavky :
- Dobré matematické znalosti
- Čistý register trestov
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Benefity:
- Ubytovanie zabezpečené
- Týždenné zálohy

Miesto výkonu práce: Nitra

Mzda :
- TPP 1000 EUR BTT + 200 EUR variabilná zložka
- Živnosť 7 EUR + 0,50 EUR

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje na tel. čísle 0907378055 alebo emailom: toptalents.sk@outlook.com
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200 EUR
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Telefón: 0907378055
Aktualizované 24.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik