CentralWork

Zvárač, CO2

Náplň práce
- zváranie veľkých oceľových konštrukcií metódou CO2,
- oblúkové zváranie taviacou sa elektródou v aktívnom plyne,
- práca podľa výkresovej dokumentácie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
833 - 1.400€
Iné výhody
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- pracovná zmluva
- príplatky a osobné ohodnotenie
- stravné lístky ZDARMA
- možnosť ubytovania
Miesto práce
Prešovský kraj
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Životopis zasielajte na e-mailovú adresu: nabor@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- prax na pozícii zvárač min.1rok
- platný zváračský preukaz STN EN 135 CO2 podmienkou
- spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť.

Kontakt
CentralWork
Kontaktná osoba: Ing. Jevcáková
Telefón: +421948933944
Aktualizované 14.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač