M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Finančný manažér, Finančný a personálny manažér

Náplň práce
Náplň práce: personalistika, mzdová agenda v programe PROLUC, ekonomika-podklady do účtovníctva, fakturácia, úhrada faktúr, vedenie pokladne, príprava rozpočtov, kontrola rozpočtov, vyúčtovanie dotácii voči štátnym inštitúciám. Životopisy posielať na .adresu: ekonomika@naruczachrany.sk, tel.c. 0917448651 bližšie info.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1600
Iné výhody
Ponúkané výhody:

Benefity ponúknuté pramo na pracovnom pohovore.
Miesto práce
Bratislava
Slovensko Bratislavský kraj okres Bratislava Bratislava-Dúbravka Fedáková 5 84102
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pozvaní budú na pracovný pohovor iba uchádzači, ktorý spľňajú potrebné kritériá.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa.
Dĺžka praxe:

aspoň 5 rokov

Vodičské oprávnenie:
Životopisy môžete posielať aj na mail :ekonomika@naruczachrany.sk, tel.c. 0917448651 bližšie info.
Skupina B

Osobnostné predpoklady:

analytické myslenie
Aktualizované 14.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér