Timepart Personalservice GmbH
Společnost Timepart Personalservice GmbH je zavedenou společností v Německu, která nabízí pracovní uplatnění na trhu práce od roku 2004. Naše pobočky jsou v Leipzig, Chemnitz, Rostock, Ludwigshafen. Pro naše nové pracovníky nabízíme atraktivní pozice v oblasti instalace a oblasti montáž.

Pomocné práce, Robotník, Práce v Německu - Pracovníci do výroby

Náplň práce
Aktuálně hledáme:

Práce v Německu - Pracovníci do výroby/Pomocný dělník Chemnitz, Zwickau, Leipzig, Dresden

úkoly:
- jednoduché úkoly ve výrobě
- práce ve směnném systému
- jednoduchá manipulace, ovládání strojů
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2200EU BRUTTO
Iné výhody
- německou smlouvu na neurčito
- zajímavé uplatnění v projektech významných průmyslových předních -firem v Německu
- zálohy týdně
- zorganizujeme ubytování
- umožníme regulérně návraty domů
- další dohodou
Miesto práce
Nemecko
Chemnitz, Zwickau, Dresden, Leipzig
Termín nástupu
die domluvy, možné ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- komunikaci v němčině
- dobrou tělesnou kondici
- flexibilní
- zodpovědný přístup
- řidičský průkaz je nutný
- auto je výhodou
Aue 23-27
09112 Chemnitz
Německo
Kontaktná osoba: Nadja Brumeisenová
Telefón: 00 49 163 6651477
Aktualizované 12.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník