Penzion Helios
Penzión Helios je ubytovacie a reštauračné zariadenie, ktoré sa nachádza v hlavnom meste Bratilsava - Devínska Nová Ves.

Recepčný

Náplň práce
Hľadáme novú kolegyňu na úsek recepcie. Komunikatívneho človeka s priateľskou povahou.
Pracuje sa od pondelka do piatku – 7.00hod-15.00hod.
Popis práce:
zodpovednosť za chod recepcie,
ubytovanie/odubytovanie hostí,
vystavovanie účtov,
poskytovanie hosťom informácie rôzneho charakteru,
práca s počítačom,
práca s rezervačným systémom HORES a Booking.com,
mailová a telefonická komunikácia- aj v anglickom alebo nemeckom jazyku.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1 000 brutto
Iné výhody
- práca v priateľskom a mladom kolektíve
- pitný režim a strava
Miesto práce
Bratislava
Devínska Nová Ves, Podhorská 1
Termín nástupu
11.3.2020
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• komunikatívnosť
• ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
• spoľahlivosť
Podhorská-Slovinec
84108 Bratislava
Telefón: 0903420206
Aktualizované 7.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný