ESSAT CZ, s.r.o.
Spoločnosť bola založená v roku 1997. Sme významným poskytovateľom komplexných upratovacích služieb a ďalších špeciálnych služieb nielen pre priemyselné prevádzky, ale aj kancelárie, administratívne budovy, školy, nemocnice, obchody, banky alebo hotely. Okrem upratovania sa zaoberáme aj celým radom ďalších aktivít - od údržby zelene cez bezpečnostné služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celej Českej republiky a na území Slovenska.

Vedúci prevádzky, Kontrolór, Upratovačka, Predák upratovania - od 850 Euro

Náplň práce
Náplň práce: kontrola upratovania, kontrola dochádzky zamestnancov, komunikácia so zákazníkom a zaúčanie nových zamestnancov.

Pracovný čas: pondelok až piatok, iba ranné smeny v čase 07.00 - 15.30 hod. (dĺžka smeny 8 hodín).

Hlavný pracovný pomer s nástupom ihneď.

Požadujeme: starostlivosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a dlhodobú spoluprácu.

Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom.

Mzda: od 850 Euro
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 850 Euro
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Kopčianska 10
851 01 Bratislava
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Marcela Ráková
Telefón: +420 596 223 724
Aktualizované 5.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka