Swk.service, s.r.o.

Kuchár

Náplň práce
Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Kuchár - príprava teplej a na začiatku hlavne studenej kuchyne, predjedál, šalátov, príloh a pod.

Hlavný pracovný pomer
Práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
Pracuje sa 6 dní v týždni, 8,5 hodín denne
Možnosť pracovať aj 5 dní/týždeň za Netto 1.700,00€
K platu je 2x ročne 13. a 14. plat
Preplatené dovolenky a príplatky za prácu cez sviatky
Káva a občerstvenie zdarma
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1.700,00 - 1.900,00€ Netto
Iné výhody
Dĺžka pracovného pomeru: Dlhodobo
Ubytovanie/strava: Zabezpečené zdarma v hoteli
Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Požiadavky/skúsenosti:
Prax v danom odbore min. jednu sezónu
Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Hviezdoslavova 26/17
091 01 Stropkov