M&M Security Company s.r.o.

Security - možnost ubytování PRAHA

Náplň práce
- Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Praze a okolí na prodejny s potravinami.

- Náplní práce je monitoring prodejny a zákazníků, pochůzková činnost na prodejně, kontrola celého objektu.

- Obsluha kamerového systému.

- Jednoduchá administrativní činnost, spolupráce s personálem prodejny.

- Mzda 80 - 120,-/ hod.

- Práce na DPP a HPP.

- Pracovní pozice je vhodná i pro invalidní důchodce, aktivní seniory, studenty a cizince hovořící česky.

- Práce v civilu/uniformě.

- Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na posilovnu, individuální plánování směn, náborový příspěvek, čerpání záloh na mzdu, jistota dlouhodobého zaměstnání, nástup ihned.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850
Iné výhody
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Příspěvek na posilovnu
- Náborový příspěvek
- Možnost čerpání záloh na mzdu
- Individuální plánování směn
Miesto práce
Bratislava
Žilina
Piešťany
Trenčín
Praha
Termín nástupu
Ihned
Informácie pre uchádzača
- Trestní bezúhonost
- Výhodou jsou zkušenosti a praxe v bezpečnostních službách, certifikát strážného ( neni podmínkou).
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontaktná osoba: Tomáš Marek
Telefón: +420605447941
Fax: 05448590
Aktualizované 10.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Bezpečnosť a ochrana

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá