Pro - temp spol. s.r.o.

Skladník, vodič VZV retrak (aj bez papierov)

Náplň práce
• práca v 3 - zmennej prevádzke
• príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia materiálu pomocou skladovacej manipulačnej techniky - retrak, VZV (retrak), NZV (pickcing), skener,
• etiketovanie, triedenie, skenovanie, prebaľovanie a páskovanie materiálu,
• pomocné manipulačné práce v sklade
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800 - 850 € / mesačne brutto
Iné výhody
• práca v stabilnej rodinnej medzinárodnej spoločnosti
• 13. plat do výšky 600€ v závislosti od dochádzky a doby odpracovania
• mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy
• Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
• príplatok za nočné zmeny
• bezplatná doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC, NZ, KN)
• stravné lístky v hodnote 3,83€
• príspevok do III. piliera
• platené nadčasy nad rámec zákona
• Možnosť poskytnutia firemnej pôžičky v krízových situáciách
• Vernostná odmena pri pracovnom výročí
• Špeciálna odmena pri významných životných príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• Pracovné voľno s náhradou mzdy navyše na základe odpracovanej doby
• Rekreačné poukazy
• Príspevok za odporučenie zamestnanca
• Účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca i rodinných príslušníkov (napr. letná akcia...)
Miesto práce
Trnavský kraj
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu pošlite svoj životopis na: martina_soltes@protemp.sk, alebo nás kontaktujte na: 0903 274 529
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným základným vzdelaním. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, ochotu pracovať na 3 pracovné zmeny, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
Prax na VZV (príp. retrak) je podmienkou, znalosť práce na PC (MS Office).
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť a spoľahlivosť a výhodou je tiež skúsenosť s prácou v sklade.

- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- preukaz na W1 výhodou, nie podmienkou
- požadujeme čistý register trestov
Kontaktná osoba: Martina Šoltés
Telefón: 0903 274 529
Fax: 0903 274 317
Aktualizované 12.3.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika