Ms-Mont s.r.o.

Vodoinštalatér Nemecko

Náplň práce
Hľadáme vodoinštalatérov- živnostníkov so skúsenosťami na práce v Nemecku. Pracuje sa na 3-týždňové turnusy.
Ubytovanie je zabezpečené a hradené.Nemecký jazyk nie je podmienkou. Pre viac informácií kontaktujte 0918/234723.
Druh pracovného pomeru
práca na zákazku
Ponúkaný plat
18eur, dohodou
Iné výhody
Zabezpečené a hradené ubytovanie
Slovenský kolektív
Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Aktívna živnosť
Telefón: 0918234723
Aktualizované 9.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Stavebníctvo a reality

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Služby a remeslá

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Pomocné práce