ESSAT CZ, s.r.o.
Spoločnosť bola založená v roku 1997. Sme významným poskytovateľom komplexných upratovacích služieb a ďalších špeciálnych služieb nielen pre priemyselné prevádzky, ale aj kancelárie, administratívne budovy, školy, nemocnice, obchody, banky alebo hotely. Okrem upratovania sa zaoberáme aj celým radom ďalších aktivít - od údržby zelene cez bezpečnostné služby až po správu budov. Naše služby poskytujeme v rámci celej Českej republiky a na území Slovenska.

Upratovačka

Náplň práce
Čistiace práce v kancelárskych priestoroch a výrobných priestoroch.
Ranná smena od 6.00 do 14.00 h. a poobedná smena od 14.00 h., prípadne od 16.00 hod.
Dĺžka smeny 7,5 hodiny alebo dohodou.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 3,30 Eur
Iné výhody
Práca je vhodná pre osoby zdravotne postihnuté.
Možnosť pracovať na TPP i DPP.
Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.12.2019
Informácie pre uchádzača
Volajte + 421 911 344 847 – pán Horský
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pečlivosť a zodpovednosť.
Kontaktná osoba: Ján Horský
Telefón: +421 911 344 847
Aktualizované 5.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka