Přemysl Plachý

Skladník, expedient

Náplň práce
• Fyzicky vychystávanie tovaru k vývozu
• Vychystávanie tovaru k vývozu pomocou sceneru – systém SAP
• Zabezpečenie vykladania a nakladania tovaru pre zákazníka
• Spolupráca pri pravidelnej mesačnej inventúry skladu
• Starostlivosť o skladovacie zariadenia
• Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu v prípade zastupovania
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh na príkaz nadriadeného
• Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Dodržiavanie BOZP a PO
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dle dohody
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- znalosti nakládky a vyklády tovaru podľa bezpečnostných pravidiel
- základná znalosť systému SAP (moduly potrebné pre činnosť spojenu s logistikou),
MS Office na základnej urovni
- obsluha vysokozdvižného vozíka (platný preukaz)
- obsluha paletového vozíka
- odborná prax rovná alebo viac ako 1 roky
Telefón: +420737447621
Aktualizované 8.11.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník