Přemysl Plachý

Vedúci prevádzky, Vedúci skladu

Náplň práce
• Prijímanie materiálu a označovanie v systéme SAP
• Zodpovednosť za celkové riadenie skladu
• Organizácia práce skladníkov a organizácia prípravy výroby
• Pravidelná mesačná inventúra skladu
• Riešenie rozdielov v zásobách v systéme SAP
• Spolupráca optimalizovať zásoby a materiálový tok
• Zabezpečenie vykladania a nakladania materiálu
• Starostlivosť o skladovacie zariadenia podľa FIFO
- Navrhovať investície v skladovej logistike
- Vyhodnocovať KPI (ukazovateľe)
• Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu
• Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Vykonávanie a plnenie ďalších úloh na príkaz nadriadeného
• Dodržiavanie BOZP a PO
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dle dohody
Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihned
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Zručnostia a znalosti:
- dobré znalosti a prax v logistike
- riadiť a motivovať svojich podriadených zamestancov
- komunikačné nástroje a metódy
- vedenie zásob
- obsluha vysokozdvižného vozíka (platný preukaz)
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosti nakládky a vyklády tovaru podľa bezpečnostných pravidiel
- dobrá znalosť systému SAP (moduly potrebné pre činnosť spojenu s logistoikou), MS Office a Outlook
Telefón: +420737447621
Aktualizované 8.11.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci prevádzky