VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Ponuka práce: Vodič MKD - Švédsko, Nórsko

Náplň práce
Ponuka práce: Vodič MKD

Požiadavky na zamestnanca:

• vodičské oprávnenie C + E,
• platné doklady potrebné k činnosti vodiča,
• minimálna prax jeden rok,
• dochvíľnosť, flexibilita, spoľahlivosť,

Výhody:

• vodič má pridelené vozidlo zn. Volvo,
• cesty do Švédska a Nórska – stále trasy,
• turnus 3+1 prípadne 4+1 – dohoda možná,
• kombinovaná preprava (loď 9 hodín) – (Švédske stoly, ubytovanie v kajutách),
• nadštandardný zárobok do 2.000,00 €,
• tiež ponúkame voľné pracovné miesto vodiča na vnútroštátne prepravy (možnosť dohody).
• firma vlastní viac prevádzok a ponúka zamestnanie aj pre rodinného príslušníka,

Benefity:
1. možnosť pridelenia služobného bytu (voľný 3-izbový),
2. spoločnosť vypláca 13. plat,
3. možnosť parkovania súkromného vozidla v garáži areálu našej firmy .

V prípade záujmu zašlite životopis na email: maria.vladex@gmail.com/ job@work-service.eu alebo nás kontaktujte na tel. +421950 755 957 .
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2000 €/mes.
Miesto práce
Európa ostatné
Švédsko a Nórsko
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
C, E
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 21.10.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Doprava, špedícia, logistika