Letmann, s.r.o.

Predavač

Náplň práce
Príjmeme predavačku do predajne na vlakovej stanici v Šali. Pracovná doba : krátky týždeň / utorok, štvrtok, piatok/ a dlhý týždeň / pondelok, streda, sobota, nedeľa/ . Otváracia doba : pondelok - piatok od 05.00 hod do 19.00 hod, sobota od 06.00 hod do 16.00 hod nedeľa od 12.00 hod do 19.00 hod. Mzda 500-550 EUR v čistom + stravné lístky. Nutný osobný pohovor.Nápln práce : predaj tovaru, obsluha zákazníka, obsluha terminálu Tipos
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
500-550 EUR v čistom
práca v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu viac než 20 rokov, mzda pravidelne načas, výhodná pracovná doba, stravné lístky, zaškolenie
Miesto práce
Šaľa
Informácie pre uchádzača
životopis zaslať mailom na : letmann.firma@gmail.com, viac info telefonicky : 0915899339, nutný osobný pohovor
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
zodpovednosť, komunikatívnosť, zdravotný preukaz, odborná spôsobilosť na prácu v potravinárstve alebo výučný list - predavačka, prípadne príbuzný odbor, schopnosť predávať
Kontaktná osoba: Juraj Letko
Telefón: 0915899339
Aktualizované 6.2.2020

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač