AAH PLastics Slovakia, s.r.o.
Spoločnosť AAH PLASTICS Slovakia, s.r.o. je výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu plastových dielov vstrekovaním pre automobilový, elektrotechnický a poľnohospodársky priemysel. Ďalšie činnosti spoločnosti sú: povrchová úprava materiálov priemyselný pieskovaním, 3D meranie technických a konštrukčných dielov, opaľovanie a montáž.

Operátor, operátor výroby

Náplň práce
-výroba stanovenej materiálovej normy v zmysle technologického predpisu pre daný typ výrobku alebo operácie
-výroba a obsluha výrobných zariadení(vstrekolisy) tak, aby kvalita vyrábaných výrobkov bola v súlade s kvalitatívnymi požiadavkami zákazníkov
-obsluha výrobných zariadení v súlade s pracovnými postupmi
-kontrola, aby vyrábané výrobky boli v zhode so stanovenými dielenskými vzorkami pre daný výrobok
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
730 eur (520 základ + 210 osobné ohodnotenie)
Iné výhody
- práca od pondelka do piatku, víkendy voľné
- práca v dvoch zmenách (12 hod zmena)
- 2 stravné lístky za plnú odpracovanú zmenu
- práca v perspektívnej a modernej spoločnosti
- čisté prostredie
- príjemná atmosféra

Miesto práce
Topoľčany
Solčany
Termín nástupu
druhá polovica augusta/september 2019
Informácie pre uchádzača
Životopisy prosím zasielajte na mailovú adresu v prípade záujmu : lenka.jakubcova@aahplastics.sk. Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, kontaktovať na osobný pohovor budeme vybraných uchádzačov.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
manuálna zručnosť
zodpovednosť
spoľahlivosť
ochota pracovať na 12 hodinové zmeny
ochota pracovať aj na nočných zmenách
Družstevná 1090/86
95617 Solčany
Slovensko
Kontaktná osoba: Jakubcová Lenka
Telefón: 0907988679
Aktualizované 12.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor