PETER FRANKO, s.r.o.
Stavebná poločnosť PETER FRANKO, s.r.o. sa od svojho založenia v roku 2006 venuje najmä halovým objektom (výroba aj montáž). Neskôr rozšírila svoje činnosti o izoláciu striekanou penou. Spoločnosť je zmluvným partnerom kanadskej izolácie ICYNENE, ktorá má za sebou viac ako 30 rokov skúseností a vývoja, vďaka čomu patrí aktuálne medzi absolútnu špičku v striekaných penových izoláciách.

Montážnik, montér, Aplikátor

Náplň práce
- Šoférovanie nákladného služobného vozidla, v ktorom sa nachádza technológia na aplikáciu peny, na a z miesta stavby
- Výkon práce vždy vo dvojici s iným aplikátorom
- Príprava stavby pred aplikáciou (olepenie okien a pod.)
- Vykonávanie samotnej aplikácie peny v ochrannom obleku a maske
- Vyčistenie stavby po aplikácií (odpad z aplikácie)
- Udržovanie technológie v čistote
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500 brutto
Chceš si nadštandardne zarobiť a vykonávať prácu, ktorú na Slovensku robí len pár ľudí? Ponúkame jedinečnú prácu v stavebnej oblasti.
Rád by si sa na niečo špecializoval, ale nemáš potrebné odborné vzdelanie? Nevadí! U nás ťa všetko potrebné naučíme a zabezpečíme pomoc v začiatkoch.

+ bez požiadavky praxe (zabezpečíme individuálny prístup a pomoc v začiatkoch)
+ pridelenie pracovného oblečenia
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
Trenčiansky kraj
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Prácu je lepšie vykonávať iba na živnosť.

Jednoduchý štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mail sekretariat@peterfranko.sk
V prípade vyhovenia naším požiadavkám uchádzača pozveme na osobné stretnutie.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Vodičský preukaz
C
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- uchádzač musí bývať v úzkom okolí mesta Prievidze kde má sídlo naša spoločnosť (práca nie je vhodná na dochádzanie)

- uchádzač musí vlastniť vodičské oprávnenie skupiny C, nakoľko sa technológia na striekanie izolácie nachádza v nákladom aute

- fyzická zdatnosť a dobrý zdravotný stav
- praktické myslenie
- stavebné vzdelanie alebo prax výhodou
Teplárenská 2A
97101 Prievidza
Slovenská republika
Kontaktná osoba: Veronika Backová
Telefón: 0910703777
Aktualizované 9.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér