VLADEX, s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu na Slovensku aj v zahranicí

Operátor/operátorka logistiky - Mladá Boleslav

Náplň práce
Ponúkame prácu v Mladej Boleslave, nástupná mzda od 144 Kč/hod.,netto. Náplň práce: Príjem, príprava a expedícia tovaru v malých prepravkách.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 144 Kč.Hod.netto
Miesto práce
Česká republika
Mladá Boleslav
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Náborový príspevok 12 000 Kč. Po 12 mesiacoch mzda 180 Kč/hod.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Fyzická zdatnosť.
Centrálna 274
08901 Svidník
Slovensko
Kontaktná osoba: Maria
Telefón: +421950755957
Fax: +421911648855
Aktualizované 19.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Výroba a priemysel