lepsipracecz
personalistika, nábor zaměstnanců ze států EU

Operátor, Robotník, Kontrolór, finálna technická kontrola

Náplň práce
TELEPAN
sklad set-top boxy Říčany u Prahy
napojovanie set-top boxov na káble a spúšťanie testu

Vhodné pre ženy, mužov, páry, študentov cez prázdniny – (nutnosť odpracovať všetky smeny ako HPP)

Mzda 23 000 Kč (brutto)

Výkonnostný bonus 2000 Kč Stravovanie 20-40 Kč

Ubytovanie : ubytovňa 70 -120 Kč/ noc - (s dotáciou) Príspevok na bývanie 1500 Kč

Náborový bonus 10 000 Kč

Náplň práce: napojovanie set-top boxov na káble a spúšťanie testu, čistenie vonkajška,
výmena vonkajších krytov, balenie

Požiadavky: základná znalosť PC

Ubytovne: všetky v Prahe, 2-3 lôžkové izby, WIFI zdarma, sociálne zariadenie pre bunku (5 ľudí)
alebo spoločné - dojazd do práce, podľa lokality 20 - 50 min

Pohovory: každý všedný deň od 10:00 v Prahe
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800 -900 Eur.
Miesto práce
Praha
Stredočeský kraj
Praha Říčany
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
základná znalosť práce na PC
Husova 8
602 Brno
ČR
Kontaktná osoba: senia cočev
Telefón: ˇ+420 605 245 873
Aktualizované 4.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór