lepsipracecz
personalistika, nábor zaměstnanců ze států EU

Operátor, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Skladník Piker

Náplň práce
SKLADNÍK / PIKER

Od vykládky k nakládke -sklad hračiek

Práca vhodná pre ženy, mužov, pary.

Hodinová mzda: 169 Kč./hod. (6,6 Eur ) u VZV 175 Kč./hod. (6,8 Eur)
Od 2. mesiace : 193Kč./hod (7,7Eur) u VZV 200Kč./hod.(7,8 Eur)

Výkonnostný bonus: 3000 Kč./mesiac
Dochádzkový bonus: 4000 Kč./Mesiac (sezóna august-december)

Stravenky 40Kč. / Smena
Obed zdarma

Ubytovanie – Hostel: 70kč./deň 2,7 Eur - 80Eur mesiac (20 min. od práce)

Požiadavky : Základné znalosti na PC práce so skenerom
u pozície s VZV Reálna prax s riadením.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1200-1300 EUR
Miesto práce
Praha
Stredočeský kraj
Praha
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Husova 8
602 Brno
ČR
Kontaktná osoba: senia cočev
Telefón: ˇ+420 605 245 873
Aktualizované 4.7.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka